Spotkania naszej Duchowej Rodziny

Od jesieni 2021 roku prowadzimy regularnie (jesienią i wiosną co dwa tygodne, w Wielkim Poscie co tydzień) "Spotkania naszej Duchowej Rodziny" w formacie wykładów duchownych naszej parafii oraz zaproszonych gości. Celem rozmów o Bogu, Cerkwi i życiu chrześcijanina jest pogłębienie naszej wiary i tradycji oraz lepszy kontakt duchowieństwa z parafianami.

Harmonogram spotkań z Parafianami (wiosna 2023)

Zapraszamy serdecznie Wszystkich do udziału w spotkaniach!

Wykłady nagrane w naszej parafii w latach 2021 - 2023 są dostępne do wysłuchania na stronie parafii (Główna - Biblioteka - Wykłady) oraz YouTube-kanale chóru parafialnego. Słuchanie wykładów online nie może zastąpić spotkania na żywo, ale może pomóc w naszej edukacji cerkiewnej. Linki w pierwszym komentarzu.

Wykłady

https://www.youtube.com/@ChorNoweMiasto