Nowy zarząd Bractwa przy naszej parafii!

Wybory do zarządu Bractwa działającego przy naszej parafii.

W czwartek 24 lutego 2022r. odbyły się demokratyczne wybory do zarządu Parafialnego Bractwa Młodzieży Prawosławnej. Głosowanie było tajne i odbyło się zdalnie i stacjonarnie, każdy mógł oddać jeden głos na specjalnie przygotowanych kartkach.Po podliczeniu 21 głosów przez specjalnie powołaną komisję wyborczą wszystko stało się jasne. Nowym Przewodniczącym został Jakub Taranta, a jego zastępczynią Julia Kościukiewicz. Po wybraniu dwóch najważniejszych stanowisk, przyszedł czas na wybranie reszty zarządu, w którego skład wchodzą: Gabriel Pierewoj, Konstancja Pietrowska, Dominika Kozieja i Łukasz Sacharczuk.

Za lata współpracy oraz działalność na rzecz parafii dziękujemy ustępującej przewodniczącej Nikoli Kozieja. Z całego serca życzymy dalszego rozwoju i satysfakcji z osiąganych sukcesów.

Wszystkim nowo wybranym do zarządu serdecznie gratulujemy i życzymy owocnej współpracy.

Zdjęcia wykonali: Nikola Kozieja i Emilia Ryszczuk

Nikola Kozieja