Koncert charytatywny w naszej parafii

Powoli staje się to już tradycją, bowiem po raz kolejny z błogosławieństwa proboszcza - o. Grzegorza Misijuka - w naszej parafii w tym wspaniałym okresie świątecznym zorganizowany został koncert charytatywny. Tym razem na rzecz Zuzi Opolskiej (chorej na mukowiscydoze córki duchownego ks. Andrzeja Opolskiego. Więcej informacji: https://www.siepomaga.pl/zuzia-opolska). Koncert, z uwagi na panujące obostrzenia w związku z pandemia koronawirusam, odbywał się w formie łączonej (hybrydowej): tradycyjnej, wraz z transmisją na żywo poprzez kanał na serwisie youtube (więcej: https://www.youtube.com/channel/UC8bCtqKINYpr70NzRRSZB2Q ) naszego Chóru Parafialnego.

 

 

Koncert poprowadziła inicjatorka tego wydarzenia, dyrygentka oraz prelegentka - matuszka Anna Cyrkun, a swoje śpiewy ofiarowało pięć chórów:

  • Dzięcięcy Chór Parafii św. Jerzego (dyr. lektor Roman Sacharczuk)
  • Męski Chór Parafii św. Jerzego (dyr. lektor Roman Sacharczuk)
  • Młodzieżowy Chór Parafii św. Jerzego  (dyr. lektor Michał Warszycki)
  • Chór "Armonia" wraz z sympatykami (dyr. Aleksandra Szymaniuk)
  • Chór Parafii św. Jerzego (dyr. matuszka Anna Cyrkun)

Na zakończenie głos zabrał obecny podczas koncertu ks. Andrzej Opolski, który przybliżył chwytającą za serce historię swojej córki, przedstawił obecny stan, a także podziękował wszystkim wykonawcom, słuchaczom i darczyńcom.

Za realizację transmisji odpowiedzialny był lektor Daniel Grygiewicz. Nagranie z koncertu jeszcze przez jakiś czas można będzie obejrzeć tutaj.

Autorami zdjęć są lektor Michał Warszycki, Julita Warszycka, a także Katarzyna i Darek Kruglicz.