Wmurowanie kamienia węgielnego pod budowę domu parafialnego

W niedzielny wieczór (9 października) osiągnęliśmy kolejny kamień milowy w życiu naszej parafii. Tego dnia Jego Ekscelencja Najprzewielebniejszy Arcybiskup Jakub w trakcie uroczystego molebnia dokonał wmurowania kamienia węgielnego pod budowę domu parafialnego. W słowie skierowanym do zebranych wiernych hierarcha zaznaczył, że czasy budowy są ciężkie, jednak podkreślił, że nie można stać z założonymi rękami. Jednocześnie życzył wszystkim powodzenia w podjętym wspólnym i potrzebnym trudzie. Za słowa otuchy i błogosławieństwo w imieniu duchowieństwa oraz wszystkich zebranych podziękował proboszcz parafii - o. Grzegorz Misijuk - prosząc o dalsze modlitwy w intencji pomyślnej budowy plebanii.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia (autorstwa lektora M. Warszyckiego)