Parafia Prawosławna
św. wielkomęczennika Jerzego Zwycięzcy

w Białymstoku

Nowa wersja strony internetowej naszej parafii

9 lipca 2017 | Daniel Grygiewicz

Po kilku miesiącach oczekiwania z przyjemnością prezentujemy Państwu nową wersję strony internetowej naszej parafii.

Bieżący projekt został stworzony całkowicie od podstaw. Najbardziej rzucająca się w oczy zmiana to nowa szata graficzna. Dzięki niej witryna jest o wiele przyjemniejsza dla oka i bardziej przejrzysta. Struktura treści również została przeorganizowana, poprawiona i wzbogacona o nowe elementy, takie jak – obok aktualności – ogłoszenia parafialne czy nadchodzące wydarzenia.

Nowoczesne technologie zastosowane przy tworzeniu serwisu pozwoliły również wdrożyć m.in. technikę RWD (ang. Responsive Web Design), dzięki czemu strona jest responsywna, tj. poprawnie wyświetla się na różnych urządzeniach i o różnych szerokościach ekranu (np. komputery, tablety, telefony).

Do tej pory nie wszystkie treści zostały zamieszczone na stronie. Trwają prace nad ich przygotowaniem i opublikowaniem, w związku z czym prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość. Mamy jednak nadzieję, że już teraz nowa strona będzie profesjonalną wizytówką naszej parafii w internecie oraz niezawodnym źródłem informacji dla parafian i nie tylko.

Wszelkie błędy oraz sugestie związane z funkcjonowaniem strony można zgłaszać wysyłając wiadomość na adres admin@parafia-swietego-jerzego.pl.

Wróć